שאלות ותשובות

פנל מבודד יכול לשמש למגוון רחב של פתרונות לבניה איכותית, קלה, מהירה ועמידה לאורך זמן תוך כדי שמירה והגנה על הסביבה.

בין מוצרינו ניתן למצוא מחסן לגינה, חדר עבודה, משרדים,תוספת לדירה קיימת,חדרי קירור,שטחי אחסון,כיתות לימוד ועוד.
התשובה ניתנה ע"י חברת י.גרין פתרונות לבניה קלה

מבנה נייד יכול לשמש למגוון פתרונות בניהם: מחסן גינה, חדר עבודה, חדר שינה, יחידת דיור ועוד. 

צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג להתאים את המבנה הטוב ביותר עבורכם.

הרכבת הפנל המבודד לריצפה נעשית באמצעות תעלות פלדה מגולוונות בשלב ראשון מחברים את התעלות לרצפה באמצעות ברגים מתאימים ולאחר מכן משחילים את הפנל המבודד לתוכם וכך יוצרים קירות פנל מבודד.
התשובה ניתנה ע"י חברת י.גרין פתרונות לבניה קלה

כעקרון הרכבת הפנלים הינה פעולה פשוטה יחסית אך אנו בחברת י. גרין מאמינים בכך שלכל לקוח בחברתינו מגיע להנות מהנסיון והמקצועיות רב השנים של חברת י. גרין ולכן אנו שמחים לייעץ ולסייע לכל לקוח וללוותו ככל שניתן.
התשובה ניתנה ע"י חברת י.גרין פתרונות לבניה קלה

אנו בחברת י גרין עם ניסיון רב בתחום הפנלים המבודדים. כל מוצר שלנו הוא פיתוח ישראלי תוך מתן דגש רב על איכות החומרים, עמידותם ואופן הרכבתם. אנו נתאים את סוג המחסן לצרכיכם בצורה המדוייקת והמתאימה ביותר לתקציב ולמיקום המיועד ובנוסף אנו מעניקים 10 שנות אחריות על המוצרים שלנו.

המחסנים של חברת י.גרין אינם מחסנים במובן המצוי של הדבר,יותר נכון להגדירם כחדרים מפנל מבודד המשמשים למגוון רחב של מטרות מחסני גינה,משרדים חדרי עבודה וכד'.
ההבדל הוא קודם כל בחומר הגלם בעוד שהמחסנים המצויים בשוק עשויים פלסטיק או פח המחסנים של י. גרין עשויים מפנל מבודד מה שהופך אותם לעמידים לכל החיים עמידים בכל מזג אוויר ואטומים לחלוטין למים כך שתוכלו לאחסן בהם ללא חשש את הדברים החשובים לכם או לחילופין להשתמש בהם לכל מטרה אחרת.
התשובה ניתנה ע"י חברת י.גרין פתרונות לבניה קלה

כל המבנים הניידים שלנו תוצרת הארץ ומגיעים עם 10 שנות אחריות

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: